Co nowego?

Dzień otwarty w Goleszowie

26 sierpnia- Bezpłatne pomiary i konsultacje dla każdego.

Dobrze dobrana dieta

Każdy z nas chce się cieszyć piękną figurą. Ale jak ją osiągnąć bez większych wyrzeczeń?

Słodkie pokusy

Dziś co nieco na temat słodkości, których niestety trudno nam sobie odmówić. Są one sporym problemem i przyczyną niepowodzeń w dążeniu do wyznaczonych przez nas celów.

Ciasteczka owsiane

Dzisiaj coś dla łasuchów. Pyszne i zdrowe ciasteczka owsiane:)

Nowy gabinet w Wiśle!

 

Z przyjemnością informuję, że otworzył się NOWY gabinet dobrego dietetyka w Wiśle. Od 1 lipca w każdą środę znajdą mnie Państwo w przychodni "Salus" przy ul. 1 Maja 42. Serdecznie zapraszam! :)

Wody smakowe- pić, czy nie pić?

Dziś cos na temat picia wód smakowych. Ostatnio odnotowuje się coraz wyższą sprzedaż tych napojów . Dzieje się tak, ponieważ wielu z nas nie lubi pić po prostu samej wody mineralnej. Jednak to bardzo duży błąd żywieniowy, gdyż taka woda smakowa jest sztucznym napojem i w 1,5 litrowej butelce może zawierać aż 240 kcal i 60 g cukru (około 12 ...

Międzynarodowy dzień frytek- przepis na wersję fit :)

Dziś międzynarodowy dzień frytek dlatego zachęcam do zamiany tych smażonych w głębokim tłuszczu, wysokokalorycznych i ciężkostrawnych na: lekkie, zdrowe i pyszne frytki z batatów :) Pieczone w piekarniku z dodatkiem sosu jogurtowo- czosnkowego świetnie się sprawdzą jako dodatek do obiadu jak i przekąska.
Dlaczego warto?
Otóż bataty mają niski indeks glikemiczny, więc są idealne dla osób z chorobami metabolicznymi. Dodatkowo są ...

Akcja "MAMA W RUCHU"

Z przyjemnością informujemy, że poradnia Dobry Dietetyk przyłączyła się do akcji społecznej „MAMA W RUCHU”. Akcja rozpoczyna się 1 kwietnia i będzie trwać do 31 maja 2015. Jest skierowana do mam  i kobiet w ciąży. Celem akcji jest:

- Promowanie aktywności fizycznej kobiet w ciąży i mam
- Zachęcenie mam do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy
- Pokazanie, w jaki ...